آذری: بحرانی بودن شرایط ذوب‌آهن، حرف افراد غیرمتخصص است

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره حضور این تیم در انتهای جدول رده‌بندی و اینکه برخی‌ اوضاع ذوب‌آهن را وخیم می‌دانند, تصریح کرد: ما به بازیکنان و منصوریان ایمان داریم. تیم ما هنوز 2 بازی نسبت به سایر تیم‌ها کمتر انجام داده و اینکه یکسری جو‌سازی می‌کنند که ذوب‌آهن در بحران قرار گرفته, اینطور نیست و این حرف افراد غیر متخصص است. مطمئن باشید ذوب آهن در لیگ سرِ پا خواهد شد و نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران در آسیا خواهد بود. بهتر است عده‌ای نگران نباشند!

وی راجع به فحاشی هواداران استقلال علیه رشید مظاهری گفت: این روز‌ها اگر این مسائل را در ورزشگاه‌ها نبینیم باید تعجب کنیم. با این حال وقتی این رفتار‌ها را از سوی هواداران فرهیخته استقلال دیدیم تعجب کردیم, واقعاً نفهمیدیم در بازی چه اتفاقی افتاد اما مسلماً به آدم‌های بزرگ توهین می‌شود. رشید بازیکن بزرگ و شایسته‌ای است و همیشه در موفقیت‌های ذوب‌آهن نقش بزرگی داشته است.

آذری درباره وضعیت ساخت سکو‌های ورزشگاه فولادشهر و اینکه آیا این ورزشگاه برای میزبانی از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا,آماده خواهد شد به تسنیم گفت: پیمانکار این پروژه کار را تعطیل کرده است چون با توجه به بارندگی و سردی هوا دیگر این سکوها به این زودی آماده نمی‌شدند, اما کار ساخت این سکو‌ها را تمام می‌کنیم و الان هم مشکلی برای میزبانی در رقابت‌های آسیایی نخواهیم داشت و برای این بازی‌ها این قسمت سکو‌ها را می‌پوشانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *