کمک بزرگ سازمان لیگ هلند به آژاکس قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان

سازمان لیگ فوتبال هلند، تمام بازی‌های لیگ این کشور را قبل از دیدار رفت آژاکس برابر تاتنهام لغو کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاندارد، تیم فوتبال آژاکس توانست با حذف رئال مادرید و در ادامه یوونتوس، ضمن رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، خود را به عنوان شگفتی‌ساز این دوره از رقابت‌ها مطرح کند. حالا این تیم هلندی باید در نیمه نهایی برابر تاتنهام قرار بگیرد.

سازمان لیگ فوتبال هلند تصمیم گرفت تا همه دیدارهای باشگاهی در سطح نخست این کشور را قبل از دیدار آژاکس برابر تاتنهام لغو کند و به زمان دیگری موکول کند.

دیدار رفت دو تیم آژاکس و تاتنهام، سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت به میزبانی تیم انگلیسی برگزار می‌شود و دیدار برگشت نیز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت برگزار خواهد شد تا چهره تیم فینالیست مشخص شود.

آژاکس صدرنشین قرار بود در این هفته برابر گرافشاپ قرار گیرد که برای بقا در لیگ می‌جنگد ولی اتحادیه فوتبال هلند و سازمان لیگ این کشور اعلام کردند که آنها تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا به نماینده این کشور در لیگ قهرمانان کمک کنند و به همین خاطر دیدارهای هفته بعد رقابت‌ها را که در آستانه بازی با تاتنهام خواهد بود به تعویق خواهند انداخت.

آژاکس با ۷۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به آیندهوون در صدر جدول لیگ هلند قرار گرفته و رقابت این دو تیم برای قهرمانی در لیگ هلند بسیار سخت و حساس شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *