برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم برگزار می‌شود. جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

پنجشنبه 24 خرداد

ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی

جمعه 25 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

شنبه 26 خرداد

ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

یکشنبه 27 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

دوشنبه 28 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد

سه شنبه 29 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

چهارشنبه 30 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی

ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف

ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

پنجشنبه 31 خرداد

ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

جمعه 1 تیر

ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد

شنبه 2 تیر

ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

یکشنبه 3 تیر

ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

دوشنبه 4 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

سه شنبه 5 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف

چهارشنبه 6 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

پنجشنبه 7 تیر

ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد

ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه 9 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ – D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)

یکشنبه 10 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)

ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

دوشنبه 11 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)

ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

سه شنبه 12 تیر

ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه 15 تیر

ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)

ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

شنبه 16 تیر
ساعت ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی 

سه شنبه 19 تیر

ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

چهارشنبه 20 تیر

ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

شنبه 23 تیر
ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ

دیدار فینال

یکشنبه 24 تیر
ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *