دکتر روحانی: باید به گونه‌ای بازی کنیم که از مسابقات سربلند بیرون بیاییم/ دعای مردم پشت سرتان خواهد بود

رئیس جمهور در دیدار با ملی پوشان گفت: آن چیزی که مردم از شما می خواهند این است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهید و مطمئن باشید دعای خیر مردم نیز پشت سرتان خواهد بود

دکتر حسن روحانی  در دیدار با ملی پوشان فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که امروز در مراسم بدرقه تیم ملی از طرف مردم ایران حضور دارم. پیروزی همواره برای یک ملت شیرین و خوشحال کننده است. در ورزش نیز برای ملت ایران خوشحال کننده است و فوتبال نیز جایگاه ویژه ای دارد. شما که فوتبال را به عنوان ورزش خود انتخاب کردید این را دانستید که راه سختی در پیش است.

رئیس جمهوری در ادامه اظهار داشت: از همه عزیزانی که برای صعود به جام جهانی تلاش کردند به ویژه آقای کی روش تشکر می کنم. باعث خوشحالی است که در این دوره با اقتدار صعود کردیم. همه چیز به هماهنگی ما و استفاده از فرصت ها و توکل به خدا ارتباط دارد. قلب وقتی به خدا توکل می کند آرامش می گیرد. باید همه سعی خود را انجام بدهید بهترین نتیجه کسب شود و به خاطر آمادگی و آموزشی که تا به الان بوده اعتقاد داریم می توانیم خوش بدرخشیم.

دکتر روحانی در پایان خاطرنشان کرد: باید طوری بازی کنیم که سربلند بیرون بیاییم حتی اگر پیروز زمین نباشیم.‌ آن چیزی که مردم از شما می خواهند این است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهید و مطمئن باشید دعای خیر مردم نیز پشت سرتان خواهد بود. این بازی ها بسیار مهم است چون میلیاردها تماشاگر از سراسر جهان دارد.‌ کشور ما همیشه نامش در جهان پرآوازه بوده و کشور ما کشور با عظمتی است. ما همیشه سعی کردیم خواسته های ورزشکاران برطرف شود. آقای سلطانی فر همواره پیگیر مشکلات ورزش کشور هستند. نباید نگاه کنیم در گروه سختی در جام جهانی قرار داریم چون اتحاد بازیکنان مهم است و امیدوار هستیم که با دست پر برخواهید گشت.

در آیین بدرقه تیم ملی فوتبال ایران در حضور دکتر روحانی رئیس جمهور و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی، کروز به نمایندگی از کادر فنی و مسعود شجاعی، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، کریم انصاری فرد، پژمان منتظری، رضا قوچان نژاد و علیرضا بیرانوند به نمایندگی از بازیکنان تجلیل شد.

دکتر روحانی از تیم داوری ایران حاضر در جام جهانی 2018 روسیه تقدیر کرد.
علیرضا فعانی، سخندان و منصوری گروه داوری ایران در جام جهانی روسیه هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *